  • ERJ-U01J1R8C
ERJ-U01J1R8C
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U01J1R8C
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-U01J1R8C
Package:
Datasheet:
ERJ-U01J1R8C
Description:
Quantity:
In Stock : 15000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U01J1R8C
  • Weight
    170.097139μg
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    1.8Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Current Rating
    500mA