  • ERJ-U01F16R9C
ERJ-U01F16R9C
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U01F16R9C
HK JDW NO:
590-ERJ-U01F16R9C
Package:
Datasheet:
ERJ-U01F16R9C
Description:
Thick Film, 16.9Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U01F16R9C
  • Weight
    170.097139μg
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    16.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Power Rating
    50mW
  • Current Rating
    500mA