  • ERJ-S1TD54R9U
ERJ-S1TD54R9U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-S1TD54R9U
HK JDW NO:
590-ERJ-S1TD54R9U
Datasheet:
ERJ-S1TD54R9U
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-S1TD54R9U
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    54.9Ohm
  • Power (Watts)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±0.5%