  • ERJ-P06F3903V
ERJ-P06F3903V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-P06F3903V
HK JDW NO:
590-ERJ-P06F3903V
Datasheet:
ERJ-P06F3903V
Description:
Quantity:
In Stock : 5227
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-P06F3903V
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    390kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Working Voltage
    400V
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm