  • ERJ-M1WTF2M5U
ERJ-M1WTF2M5U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-M1WTF2M5U
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-M1WTF2M5U
Description:
2.5mOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 2036
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-M1WTF2M5U
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.5mOhm
  • Max Operating Temperature
    170°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Case Code (Metric)
    6432
  • Case Code (Imperial)
    2512
  • Height
    800μm
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.2mm