  • ERJ-C1CJR036U
ERJ-C1CJR036U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-C1CJR036U
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-C1CJR036U
Description:
36mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-C1CJR036U
    Select All
  • Weight
    26.988746mg
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    36mOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Case Code (Metric)
    5025
  • Case Code (Imperial)
    2010
  • Height
    550μm
  • Length
    5mm
  • Width
    2.5mm