  • ERJ-8GCYJ684M
ERJ-8GCYJ684M
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-8GCYJ684M
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-8GCYJ684M
Package:
1206
Datasheet:
Description:
Thick Film, 680kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-8GCYJ684M
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    680kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Power Dissipation-Max
    125mW
  • Height
    600μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm