  • ERC65412R00FHEB500
ERC65412R00FHEB500
advertisement
Manufacturer No:
ERC65412R00FHEB500
HK JDW NO:
873-ERC65412R00FHEB500
Description:
412Ohm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERC65412R00FHEB500
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    412Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W