  • ERC55536R00BHEB600
ERC55536R00BHEB600
advertisement
Manufacturer No:
ERC55536R00BHEB600
HK JDW NO:
873-ERC55536R00BHEB600
Step5Bar-code shipping tag
ERC55536R00BHEB600
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.097Diax0.280L 2.46mmx7.11mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    536Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W