  • ERC506K3400DHEK500
ERC506K3400DHEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERC506K3400DHEK500
HK JDW NO:
873-ERC506K3400DHEK500
Description:
6.34kOhms, 0.1W 1/10W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERC506K3400DHEK500
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.070Diax0.150L 1.78mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    6.34kOhms
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W