  • ERA3ARW752P
ERA3ARW752P
advertisement
Manufacturer No:
ERA3ARW752P
HK JDW NO:
590-ERA3ARW752P
Description:
Thin Film, 7.5kOhm, 0.05%,
Step5Bar-code shipping tag
ERA3ARW752P
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Tolerance
    0.05%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    7.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    100mW
  • Length
    1.6mm