  • ERA3ARB223P
ERA3ARB223P
advertisement
Manufacturer No:
ERA3ARB223P
HK JDW NO:
590-ERA3ARB223P
Description:
Metal Film, Thin Film, 22kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
ERA3ARB223P
    0603
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    22kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film, Thin Film
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V
  • Depth
    800μm
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Length
    1.6mm