  • ERA-8APB392V
ERA-8APB392V
advertisement
Manufacturer No:
ERA-8APB392V
HK JDW NO:
590-ERA-8APB392V
Datasheet:
ERA-8APB392V
Description:
Quantity:
In Stock : 730
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ERA-8APB392V
    1206 (3216 Metric)
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±15ppm/°C
  • Resistance
    3.9kOhms
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    1.6002mm