  • ERA-6APB133P
ERA-6APB133P
advertisement
Manufacturer No:
ERA-6APB133P
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERA-6APB133P
Description:
Thin Film, 13kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
ERA-6APB133P
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    13kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    125mW
  • Depth
    1.25mm
  • Height
    500μm
  • Length
    2mm