  • ERA-3AED9532V
ERA-3AED9532V
advertisement
Manufacturer No:
ERA-3AED9532V
HK JDW NO:
590-ERA-3AED9532V
Package:
Datasheet:
ERA-3AED9532V
Description:
Quantity:
In Stock : 7029
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ERA-3AED9532V
    WRAPAROUND
  • Weight
    2.012816mg
  • Tolerance
    0.5%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    95.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    100mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.1W
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • Working Voltage
    75V
  • Rated Temperature
    85°C
  • Length
    1.6mm