  • EP1100HSTSL-32.0064M
EP1100HSTSL-32.0064M
advertisement
Manufacturer No:
EP1100HSTSL-32.0064M
HK JDW NO:
3402-EP1100HSTSL-32.0064M
Step5Bar-code shipping tag
EP1100HSTSL-32.0064M
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DESABLE FUNCTION
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency
    32.0064MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    20.8mm x 13.2mm x 5.08mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    32.0064MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Oscillator Type
    TTL
  • Frequency Tolerance
    0.01%