  • EMRA43K2H-10.000MTR
EMRA43K2H-10.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EMRA43K2H-10.000MTR
HK JDW NO:
3402-EMRA43K2H-10.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EMRA43K2H-10.000MTR
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF