  • EMRA33P2J-25.000M
EMRA33P2J-25.000M
advertisement
Manufacturer No:
EMRA33P2J-25.000M
HK JDW NO:
3402-EMRA33P2J-25.000M
Step5Bar-code shipping tag
EMRA33P2J-25.000M
    e4
  • Pbfree Code
  • Additional Feature
    POWER DOWN; ENABLE/DISABLE FUNCTION; BULK
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF