  • EMK43H2H-125.000M
EMK43H2H-125.000M
advertisement
Manufacturer No:
EMK43H2H-125.000M
HK JDW NO:
3402-EMK43H2H-125.000M
Step5Bar-code shipping tag
EMK43H2H-125.000M
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Plastic
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e4
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
    2ns
  • Max Supply Voltage
    3.63V
  • Min Supply Voltage
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    762μm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm