  • EMK43G2H-32.000M
EMK43G2H-32.000M
advertisement
Manufacturer No:
EMK43G2H-32.000M
HK JDW NO:
3402-EMK43G2H-32.000M
Package:
Datasheet:
EMK43G2H-32.000M
Step5Bar-code shipping tag
EMK43G2H-32.000M
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Plastic
  • JESD-609 Code
    e4
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; BULK
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    32MHz
    2ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Output Load
    15 pF