  • EM4970-72#
EM4970-72#
advertisement
Manufacturer No:
EM4970-72#
HK JDW NO:
632-EM4970-72#
Description:
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 72"
Step5Bar-code shipping tag
EM4970-72#
  • Voltage - Rated
    500VAC
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Cable Length
    72.0 1828.80mm
  • Temperature Range
    131°F 55°C