  • ELF-22V035C
ELF-22V035C
advertisement
Manufacturer No:
ELF-22V035C
HK JDW NO:
590-ELF-22V035C
Datasheet:
ELF-22V035C
Description:
COMMON MODE CHOKE 3.5A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
ELF-22V035C
  • Published
    2005
  • Series
    V
  • Size / Dimension
    1.260Lx0.906W 32.00mmx23.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Terminal Finish
    Tin/Copper (Sn/Cu)
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Additional Feature
    INDUCTANCE 5.8 MILLI HENRY
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Inductance
    5.8 mH
  • Current
    3.5A
  • Filter Type
    SINGLE PHASE EMI FILTER
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    69mOhm Typ
  • Height
    38.989mm