  • EH4600ETTS-30.720M
EH4600ETTS-30.720M
advertisement
Manufacturer No:
EH4600ETTS-30.720M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EH4600ETTS-30.720M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EH4600ETTS-30.720M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    30.72MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.05mm
  • Operating Frequency
    30.72MHz
  • Rise Time-Max
    6ns
  • Fall Time-Max
    6ns
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Output Load
    30 pF