  • EH2625TTS-48.636M
EH2625TTS-48.636M
advertisement
Manufacturer No:
EH2625TTS-48.636M
HK JDW NO:
3402-EH2625TTS-48.636M
Step5Bar-code shipping tag
EH2625TTS-48.636M
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; BULK
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    48.636MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    48.636MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    30 pF