  • EG-2102CA 212.5000M-LHRAB
EG-2102CA 212.5000M-LHRAB
advertisement
Manufacturer No:
EG-2102CA 212.5000M-LHRAB
HK JDW NO:
262-EG-2102CA 212.5000M-LHRAB
Step5Bar-code shipping tag
EG-2102CA 212.5000M-LHRAB
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    SO (SAW)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    100mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    32mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -5°C~85°C