  • EG-2102CA 100.0000M-DHRAB
EG-2102CA 100.0000M-DHRAB
advertisement
Manufacturer No:
EG-2102CA 100.0000M-DHRAB
HK JDW NO:
262-EG-2102CA 100.0000M-DHRAB
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
EG-2102CA 100.0000M-DHRAB
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -5°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    EG-2102CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SO (SAW)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    100mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    32mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm