  • EG-2101CA62.500M-DCHL3
EG-2101CA62.500M-DCHL3
advertisement
Manufacturer No:
EG-2101CA62.500M-DCHL3
Manufacturer:
Epson
HK JDW NO:
262-EG-2101CA62.500M-DCHL3
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EG-2101CA62.500M-DCHL3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    62.5MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    60mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm