  • EG-2002CA 150.0000M-PCHL3
EG-2002CA 150.0000M-PCHL3
advertisement
Manufacturer No:
EG-2002CA 150.0000M-PCHL3
HK JDW NO:
262-EG-2002CA 150.0000M-PCHL3
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
EG-2002CA 150.0000M-PCHL3
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    EG-2002CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVTTL
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    25mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm