  • EFT-U16R5M01A
EFT-U16R5M01A
advertisement
Manufacturer No:
EFT-U16R5M01A
HK JDW NO:
590-EFT-U16R5M01A
Package:
Datasheet:
Description:
TRANSFORMER PIEZO 6.5W 1:61
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EFT-U16R5M01A
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    1.378Lx0.390W 35.00mmx9.90mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Self Resonant Frequency
    53.6kHz
  • Height Seated (Max)
    0.126 3.20mm
  • Length
    35mm
  • Width
    9.9mm