  • ECX-P32BN-1244.000
ECX-P32BN-1244.000
advertisement
Manufacturer No:
ECX-P32BN-1244.000
HK JDW NO:
226-ECX-P32BN-1244.000
Step5Bar-code shipping tag
ECX-P32BN-1244.000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ECSpressCON™ ECX-P
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    1244MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    1244MHz
  • Rise Time-Max
    0.25ns
  • Fall Time-Max
    0.25ns
  • Symmetry-Max
    48/52%
  • Max Supply Current
    68mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm