  • ECX-L25BN-27.000
ECX-L25BN-27.000
advertisement
Manufacturer No:
ECX-L25BN-27.000
HK JDW NO:
226-ECX-L25BN-27.000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ECX-L25BN-27.000
Step5Bar-code shipping tag
ECX-L25BN-27.000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    ECSpressCON™ ECX-L
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    27MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    45/55%
  • Max Supply Current
    18mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm