  • ECWFD2J474K4
ECWFD2J474K4
advertisement
Manufacturer No:
ECWFD2J474K4
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECWFD2J474K4
Package:
Datasheet:
ECWFD2J474K4
Description:
Cap Film 0.47uF 630V PP 10% (17.8 X 7.8 X 17.7mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECWFD2J474K4
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC