  • ECW-F2405HA
ECW-F2405HA
advertisement
Manufacturer No:
ECW-F2405HA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECW-F2405HA
Package:
Datasheet:
Description:
4μF Film Capacitor 3% Radial 250V-DC
Step5Bar-code shipping tag
ECW-F2405HA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    3%
  • Termination
    Radial
  • Capacitance
    4μF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Lead Pitch
    20mm