  • ECS-500-18-30-JGN-TR
ECS-500-18-30-JGN-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-500-18-30-JGN-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-500-18-30-JGN-TR
Package:
2-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 243
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ECS-500-18-30-JGN-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ECX-53
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm