  • ECS-480-18-30B-AGN-TR
ECS-480-18-30B-AGN-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-480-18-30B-AGN-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-480-18-30B-AGN-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 844
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ECS-480-18-30B-AGN-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ECX-53B
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.033 0.85mm