  • ECS-3225Q-18-240-DP-TR
ECS-3225Q-18-240-DP-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-3225Q-18-240-DP-TR
HK JDW NO:
226-ECS-3225Q-18-240-DP-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-3225Q-18-240-DP-TR
    Select All
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    HCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    24MHz
  • Rise Time-Max
    10ns
  • Fall Time-Max
    10ns
  • Symmetry-Max
    45/55%
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    ECS-3225Q
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V