  • ECS-320-10-36B-CKM-TR
ECS-320-10-36B-CKM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-320-10-36B-CKM-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-320-10-36B-CKM-TR
Package:
Description:
Crystal 32MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R