  • ECS-250-18-33Q-DS-TR
ECS-250-18-33Q-DS-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-250-18-33Q-DS-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-250-18-33Q-DS-TR
Package:
Description:
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 4-Pin Mini-SMD T/R