  • ECS-250-18-33-JGN-TR
ECS-250-18-33-JGN-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-250-18-33-JGN-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-250-18-33-JGN-TR
Description:
Quantity:
In Stock : 2400
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ECS-250-18-33-JGN-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ECX-32
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm