  • ECS-250-10-37Q-ES-TR
ECS-250-10-37Q-ES-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-250-10-37Q-ES-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-250-10-37Q-ES-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 25.000MHZ 10PF SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECS-250-10-37Q-ES-TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C