  • ECS-245.7-18-33-JGN-TR
ECS-245.7-18-33-JGN-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-245.7-18-33-JGN-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-245.7-18-33-JGN-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Crystal 24.5760MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-245.7-18-33-JGN-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ECX-32
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm