  • ECS-245.7-10-37Q-ES-TR
ECS-245.7-10-37Q-ES-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-245.7-10-37Q-ES-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-245.7-10-37Q-ES-TR
Description:
CRYSTAL 24.576MHZ 10PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-245.7-10-37Q-ES-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ECX-1637Q
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm