  • ECS-240-18-23B-JTM-TR
ECS-240-18-23B-JTM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-240-18-23B-JTM-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-240-18-23B-JTM-TR
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-240-18-23B-JTM-TR
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    ECX-64
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.138W 6.00mmx3.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm