  • ECS-240-10-37Q-AES-TR
ECS-240-10-37Q-AES-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-240-10-37Q-AES-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-240-10-37Q-AES-TR
Description:
Quantity:
In Stock : 15234
Step5Bar-code shipping tag
ECS-240-10-37Q-AES-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ECX-1637Q
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • JESD-609 Code
    e4
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm