  • ECS-200-18-5PLX-AGN-TR
ECS-200-18-5PLX-AGN-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-200-18-5PLX-AGN-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-200-18-5PLX-AGN-TR
Package:
HC-49/US
Description:
Quantity:
In Stock : 2017
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ECS-200-18-5PLX-AGN-TR
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Series
    CSM-7X
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.189W 11.40mmx4.80mm
  • JESD-609 Code
    e3
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.126 3.20mm