  • ECS-169.344-10-30B-CKM-TR
ECS-169.344-10-30B-CKM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-169.344-10-30B-CKM-TR
HK JDW NO:
226-ECS-169.344-10-30B-CKM-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 16.9344MHZ 10PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-169.344-10-30B-CKM-TR
  • Frequency
    16.9344MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height Seated (Max)
    0.033 0.85mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    ECX-53B
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm