  • ECS-147.4-18-5PX-JES-TR
ECS-147.4-18-5PX-JES-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-147.4-18-5PX-JES-TR
HK JDW NO:
226-ECS-147.4-18-5PX-JES-TR
Package:
HC-49/US
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-147.4-18-5PX-JES-TR
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    CSM-7X
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.189W 11.40mmx4.80mm
  • JESD-609 Code
    e3
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm