  • ECS-147.4-18-23B-JTM-TR
ECS-147.4-18-23B-JTM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-147.4-18-23B-JTM-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-147.4-18-23B-JTM-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 13199
Step5Bar-code shipping tag
ECS-147.4-18-23B-JTM-TR
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.138W 6.00mmx3.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C