  • ECS-122.8-20-3X-EN-TR
ECS-122.8-20-3X-EN-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-122.8-20-3X-EN-TR
HK JDW NO:
226-ECS-122.8-20-3X-EN-TR
Package:
HC-49/US
Description:
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-122.8-20-3X-EN-TR
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CSM-3X
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.161W 7.00mmx4.10mm
  • Tolerance
    0.003%
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    2.3114mm
  • Height Seated (Max)
    0.091 2.30mm