  • ECS-122.8-20-28AX-TR
ECS-122.8-20-28AX-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-122.8-20-28AX-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-122.8-20-28AX-TR
Package:
HC-49/US
Step5Bar-code shipping tag
ECS-122.8-20-28AX-TR
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CSM-4AX
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.191W 12.50mmx4.85mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Silver (Ag)
  • Additional Feature
    TR, 12 INCH
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L12.5XB4.85XH5.0 (mm)/L0.492XB0.191XH0.197 (inch)
  • Operating Frequency
    12.288MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Drive Level
    500 μW
  • Height
    5.0038mm
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm